Pro pořadatele

Jsme názoru, že hudba a hudební produkce má především posluchače bavit. Proto nejsme zastánci příliš  „seriózní a upjaté“ atmosféry a naše koncerty vždy osvěžíme vtipem a ne zcela všední moderací. To ovšem nikdy na úkor muzikantské kvality. Dramaturgii každého našeho vystoupení vždy pečlivě připravujeme s ohledem na typ akce, na které vystupujeme. Jiný repertoár a playlist volíme pro koncertní příležitosti v divadlech, zcela jiný pak pro příležitosti firemních večírků, nebo plesů. Vždy nám jde o to, aby naše hudební vystoupení oslovilo posluchače a zapadlo do konceptu večera.

New Time Orchestra je výhradně zastoupen agenturou MSC art PRODUCTIONRádi pro vás připravíme produkci sestavenou na míru vaší soukromé či firemní akci, společenskému i reprezentačnímu plesu. Zabezpečíme rovněž veškeré technické náležitosti. Také vám můžeme nabídnout bohatý doprovodný program, případně konzultovat a připravit kompletní scénář i dramaturgii celého eventu.

Reference – napsali o nás

valassky.denik.cz – Hana Holišová byla hvězdou Vsetínského jazzového festivalu

Kulturní dům Uherský Brod:

Spolupráce s Agenturou MSC art, s.r.o. při přípravě a realizaci koncertu New Time Orchestra se sólistkou Hanou Holišovou v Domě kulrury Uherský Brod byla vynikající a zcela výjimečná, vše bylo perfektně technicky připraveno a dramaturgicky „vychytáno“ – koncert přirozeně gradoval, výborní muzikanti dodali energii a náboj, Hana Holišová zcela oslnila. Že je vynikající zpěvačka, to se všeobecně ví, ale je i výborná a vtipná moderátorka s přirozenou úctou k hudebníkům „za sebou“. A diváci mimořádný koncert také patřičně ocenili potleskem ve stoje. Těšíme se na další spolupráci!

 

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

 

logo07

Marek Scholler (manager): +420 734 641 346

 

 

Nejbližší koncerty

  • 30. 01. 2019 - 7:00pm Hana Holišová & New Time Orchestra Znojmo - Městské divadlo vstupenky
  • 11. 05. 2019 - 3:00pm Hana Holišová & New Time Orchestra Mariánské Lázně - open air
  • 07. 06. 2019 - 7:00pm Hana Holišová & New Time Orchestra Mikulov - zámecký sál