Pro pořadatele

Jsme názoru, že hudba a hudební produkce má především posluchače bavit. Proto nejsme zastánci příliš  „seriózní a upjaté“ atmosféry a naše koncerty vždy osvěžíme vtipem a ne zcela všední moderací. To ovšem nikdy na úkor muzikantské kvality. Dramaturgii každého našeho vystoupení vždy pečlivě připravujeme s ohledem na typ akce, na které vystupujeme. Jiný repertoár a playlist volíme pro koncertní příležitosti v divadlech, zcela jiný pak pro příležitosti firemních večírků, nebo plesů. Vždy nám jde o to, aby naše hudební vystoupení oslovilo posluchače a zapadlo do konceptu večera.

New Time Orchestra je výhradně zastoupen agenturou MSC art PRODUCTIONRádi pro vás připravíme produkci sestavenou na míru vaší soukromé či firemní akci, společenskému i reprezentačnímu plesu. Zabezpečíme rovněž veškeré technické náležitosti. Také vám můžeme nabídnout bohatý doprovodný program, případně konzultovat a připravit kompletní scénář i dramaturgii celého eventu.

Reference – napsali o nás

www.valassky.denik.cz – Hana Holišová byla hvězdou Vsetínského jazzového festivalu

Městské divadlo Znojmo:

Strhující atmosféra, skvělé výkony orchestru a okouzlující Hana Holišová, tak by se dal popsat koncert New Time Orchestra a Hany Holišové ve znojemském divadle. Spolupráce byla příjemná od samého začátku, velkou roli hrálo i kvalitní technické zajištění a když k tomu přidáme výborně vystavěnou dramaturgii, poctivý přístup hudebníků a vzájemný respekt, pak výsledek musel stál za to. Nejvýstižnější je hodnocení diváků: „Byla to pecka, měli jsme velká očekávání, ale skutečnost je ještě předčila. Hanka byla výborná a orchestr hrál jako o život.“

Ples společnosti UNIS, Voroněž:

Výborný orchestr New Time byl ozdobou plesu a společně se zpěváky Hankou Holišovou a Tomášem Davidem dostali plesající sál do obrátek. Oba zpěváci prokázali neuvěřitelnou osobitost a temperament a sklidili zasloužené projevy náklonnosti od roztančeného publika.
Děkujeme a mějte se krásně!

Dům kultury Zašová:

„Podzimní koncert Hany Holišové a New Time Orchestra v Zašové byl velmi výjiměčný. A to nejen vztahem jeho hlavní protagonistky, paní Hany Holišové k naší obci a jejím obyvatelům. Z kombinace Hančina hlasu a tónů 18-ti členného orchestru až naskakovala husí kůže. Pánové nadchli posluchače precizním zpracováním detailů a sladěním saxofonů, trumpet a trombonů s rytmickou sekcí. Do programu byly zařazeny skladby dávající vyniknout sólistům či vtahující diváky do dění – třeba filmové hudební hádanky. Hančina závěrečná věta : „Věřím, že jste si to užili jako já…“ byla v ten okamžik zcela zbytečná, protože bylo vidět na všech, ať už při aplausu ve stoje, tak při odchodu ze sálu, že si to náležitě užili. A užili si to i hudebníci, kteří s Hankou vystupovali.

Kulturní dům Uherský Brod:

Spolupráce s Agenturou MSC art, s.r.o. při přípravě a realizaci koncertu New Time Orchestra se sólistkou Hanou Holišovou v Domě kulrury Uherský Brod byla vynikající a zcela výjimečná, vše bylo perfektně technicky připraveno a dramaturgicky „vychytáno“ – koncert přirozeně gradoval, výborní muzikanti dodali energii a náboj, Hana Holišová zcela oslnila. Že je vynikající zpěvačka, to se všeobecně ví, ale je i výborná a vtipná moderátorka s přirozenou úctou k hudebníkům „za sebou“. A diváci mimořádný koncert také patřičně ocenili potleskem ve stoje. Těšíme se na další spolupráci!

 

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

 

logo07

Marek Scholler (manager): +420 734 641 346

 

 

Nejbližší koncerty

No shows booked at the moment.